Chcesz mieć pewność, że Twoje kampanie FB Ads przynoszą efekty, a nie przepalają budżet?

Wykonamy audyt Twojego konta reklamowego!

Czasy, gdy wystarczyło odpalić pojedynczą reklamę, już dawno się skończyły.

Konkurencja rośnie, stawki rosną, to i kwoty, które trzeba przeznaczyć na promocję rosną. Do tego wszystkiego dochodzą dynamicznie pojawiające się zmiany w całym ekosystemie Facebooka.

Struktura konta reklamowego przypomina lejek sprzedażowy, dlatego zależnie od Twoich bieżących potrzeb, warto realizować działania, które będą im odpowiadać. Z pewnością zależy Ci na większej sprzedaży, a dzięki niej, na rozwoju biznesu.

Podstawą każdego biznesu jest sprzedaż!

Inwestując w tego typu działania, warto mieć pewność, że pieniądze nie są przepalane, ani że za ich równowartość lepiej byłoby pojechać w egzotyczną podróż lub wymienić samochód. Niezależnie od tego, czy prowadzisz już swoje kampanie, czy dopiero zaczynasz myśleć o takich działaniach, koniecznie sprawdź…

Dlaczego warto zlecić audyt konta reklamowego na Facebooku?

Facebook może sprzedawać

pod warunkiem, że Twoje działania są oparte na strategii, a nie chaotycznych decyzjach.

Reklamy nigdy
nie robią się same

nawet te odpalane przez programy typu AdEspresso, Scalify, czy FastTony.

FB Ads
wymaga wiedzy

działania typu “Promuj post” nikogo nie zaprowadzą zbyt daleko.

Wydajesz w nim swoje pieniądze

więc warto wiedzieć, czy podejmowane kroki to rozsądny i opłacalny wydatek.

Audyt konta reklamowego jest szczególnie przydatny, jeśli:

samodzielnie prowadzisz kampanie i:

współpracujesz z agencją lub freelancerem i:

A co jeśli dopiero zaczynasz?

W takim razie pomożemy Ci odpowiednio skonfigurować konto i wszystkie parametry (zagregowane zdarzenia konwersji, grupy odbiorców, poprawność instalacji pixela remarketingowego, weryfikacja domeny). Otrzymasz także listę rekomendowanych działań na start wraz z budżetami.

Etapy audytu reklamowego

1

Poznamy się lepiej - brief

Otrzymujesz od nas krótki brief z pytaniami, dzięki któremu poznamy cel Twoich działań w social mediach oraz efekty, jakich oczekujesz.
2

Sprawdzimy poprawność ustawień konta

Weryfikujemy: ustawienia pixela remarketingowego FB, konwersji niestandardowych (zagregowanych zdarzeń i weryfikacji domeny) oraz grup odbiorców.

3

Przeanalizujemy stronę docelową (landing page)

To, gdzie kierujesz ruch, ma wpływ na sukces i porażkę kampanii. Nawet najciekawsza oferta nie sprzeda, jeśli Twoja strona będzie ładować się kilka sekund za długo lub kiepsko wyglądać na mobile.

4

Ocenimy ostatnie 5 kampanii reklamowych

Czas na weryfikację aspektów technicznych, budżetów i wyłapanie ewentualnych błędów. Na tym etapie przeanalizujemy treści, nagłówki oraz wykorzystane kreacje graficzne.

5

Zaproponujemy dalsze działania

Wskazanie błędów to jedno, plan naprawczy to drugie. Otrzymasz gotowy lejek sprzedażowy - rekomendowane działania dla Twojego biznesu wraz z estymacją budżetową.

6

Wyjaśnimy wszystko i odpowiemy na pytania

Po zapoznaniu się z plikiem audytowym będziesz mieć możliwość omówienia całości i zadania dodatkowych pytań w ramach godzinnych konsultacji 1:1 z naszym specjalistą PPC.

Konto zostanie zweryfikowane zgodnie z metodologią WBIZNES przez dedykowanego specjalistę – Paulina Sztwiertnia

Od kilku lat działa w agencji marketingowej WBIZNES, gdzie początkowo była odpowiedzialna za tworzenie ofert sprzedażowych, tekstów reklamowych, newsletterów oraz treści do social mediów. Mówiąc krótko: sprzedawała słowem. Dzięki temu doświadczeniu i umiejętnościom potrafi lepiej zrozumieć klientów naszych klientów, a także wie, które argumenty laserowo trafiają w ich obiekcje

Obecnie pomaga małym i średnim firmom promować się w całym ekosystemie Facebooka.

Co powinieneś wiedzieć o Paulinie?

Do kampanii płatnych podchodzi systemowo. Oznacza to, że nie skupia się na pojedynczych działaniach, tylko na wszystkich elementach, które mogą mieć wpływ na efektywność Twoich reklam.

Co powinieneś teraz zrobić, aby poprawić swoją sprzedaż?

Zamów audyt swojego konta reklamowego!

950 PLN netto

Masz dodatkowe pytania?

Koniecznie napisz na: paulina@strategiawbiznes.pl
Copyright WBIZNES © 2016 – 2022 Regulamin sklepu | Polityka prywatności | Polityka cookies
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Zobacz szczegóły