Uporządkuj marketing i sprzedaż online

zatrudnij zorientowany na rezultaty
dział marketingu. To usługa z gwarancją satysfakcji.

Odtwórz wideo

NASZE USŁUGI

Co
oferujemy?

Usługa marketingowa
All-in-one (od A do Z)

Potrzebny sklep, który błyskawicznie się ładuje i dobrze sprzedaje? Znamy model e-commerce z najlepszą konwersją. Wdrożymy go u Ciebie.

Outsourcing działu marketingu

Zajmij się podstawową działalnością biznesu, a my zadbamy o skuteczny marketing Twojej firmy.

Lejki kampanii sprzedażowych

Uruchamiasz produkt, usługę lub event? Przygotujemy  kampanię, która sprawi, że wyniki poszybują w górę.

Wybitne strony internetowe

Każdy ma dzisiaj stronę www. Ty możesz mieć wybitną “wizytówkę”, która dostarcza konkretnych zapytań sprzedażowych.

Audyty i konsultacje
 

Jeżeli nie wiesz, w którą stronę powinien podążać Twój biznes, pomożemy Ci opracować kompletną strategię działania.

PRAWDZIWY PROGRES

wyniki
naszych klientów

Dlaczego my

Dlaczego
WBIZNES?

Zespół pełen pasji

Kręci nas marketing, a po godzinach pracy robimy równie ciekawe rzeczy. 

Zorientowani na wyniki

Generujemy mierzalne efekty – 80% raportów to liczby.

Inspiracja prostotą Apple

Uproszczamy procesy, zamiast je komplikować. Cała współpraca się układa.

Terminowość
 

Terminowość

Projekt, Scrum, Sprint. Dobrze organizujemy pracę, więc dowozimy na czas. 

Uczciwe stawki
 

Uczciwe ceny

Z góry wiesz, ile
zapłacisz. Nie naliczamy dodatkowych opłat bez
akceptacji klienta.

Chcemy, aby dobre produkty zyskały narrację i marketing, na który zasługują. Realizujemy to poprzez sprawdzone schematy, stałe wsparcie oraz codzienny zastrzyk motywacji do rozwoju biznesu. Nasza metoda może wydać Ci się magią, dopóki nie odkryjesz jej naukowo potwierdzonych mechanizmów.

Prawdziwa siła wbiznes to ZESPÓŁ

poznaj
nas

Anna
Warchoł

Opiekun kluczowych klientów

Mimo wielkiej miłości do chemii wybrała marketing. Jednak coś z chemii jej zostało... Doskonale analizuje związki przyczynowo-skutkowe między działaniami marketingowymi a wynikami sprzedażowymi, dlatego w WBIZNES odpowiada za kluczowych klientów.

Mateusz
Jonkowski

Onboarding klienta

Gdy wysyłasz do nas brief, to Mateusz jest osobą, która pierwsza się do Ciebie odezwie. Ustali, jak WBIZNES pomoże Twojej firmie. To mega relacyjny gość, który wie, że przedsiębiorcy nie muszą się na wszystkim znać i dlatego dzwonią do nas po wsparcie.

Grzegorz
Cyganiuk

Project manager

Dba o dobrą komunikację i właściwy przepływ informacji na linii WBIZNES - Świat. Wyczerpująco odpowiada nawet na retoryczne pytania klientów. Zawsze zmotywowany i gotowy do podjęcia nowych wyzwań z okrzykiem "wybierz mnie!"

Dariusz
Rułka

Lider Grafików

Artystyczna dusza. Wystarczy zapewnić mu dostateczną ilość kawy i mleka, a stworzy graficzne dzieła na miarę Van Gogha, w dodatku ma oboje uszu. Potrafi połączyć potrzeby klienta, artystyczne piękno i biznesową użyteczność.

Jakub
Szukiełowicz

Dyrektor Operacyjny

Najbardziej doświadczony członek WBIZNES. Dla części zespołu mógłby być ojcem, a dla drugiej części może nawet jest, biorąc pod uwagę, w jak dobrych relacjach pozostaje z ludźmi. Ekspert od komunikacji z klientem.

Paulina
Bizub

Specjalista FB Ads

Niech Cię nie zwiedzie kolor włosów. Paulina potrafi wprowadzić porządek nawet w męskiej ekipie (czasami nawet siłą SIC!). Dba, aby każda reklama była odpowiednio stargetowana, klikała się jak szalona i... sprzedawała. Z pedagogiczną cierpliwością wyłapie każdy błąd i podrzuci nowy sposób patrzenia.

Ola
Gil

Projektant graficzny

Żeńska część zespołu graficznego. Dba o wizualną komunikację naszych klientów: od grafik do social mediów, przez projektowanie ebooków, na dobrze klikających się reklamach kończąc.

Wojciech
Wiśniewski

Lider Copywriterów

Copywriterskie nieślubne dziecko Woody'ego Allen'a i Jean-Paul Sartre’a. Łączy specyficzne poczucie humoru z prawdziwie literacką wrażliwością. Trudno opisać go w jednym zdaniu, dlatego napisaliśmy dwa.

Damian
Grądzki

Copywriter | SEO Specialist

Siedzi, pisze, optymalizuje. Język ojczysty - Frazy kluczowe. Jak trzeba coś naskrobać, Damian zawsze na posterunku. Wie, jak poprawić ruch na stronie, a i tekst do reklamy trzaśnie.

Marianna
Matskiv

Opiekun kluczowych klientów

Od kilku lat odpowiada za wdrożenia efektywnych strategii marketingowych w obszarze e-commerce. Przez 2 lata pracowała dla partnerów Australijskich, jednak to polski rynek jest jej najbliższy. Dba o skalowanie sprzedaży online, partnerskie relacje z kontrahentami i realizację celów biznesowych. Jest polonistką. Widzi więcej niż LanguageTool. 😀

Wojciech
Bizub

CEO & Copywriter

W WBIZNES to on jest “WBIZ”, pisze strategie marketingowe, którą realizuje zespół. W gabinecie Wojtka, zupełnie jak u dyktatora, zawsze pali się światło. Jego znajomi nigdy nie zaczynają konwersacji od “Hej, co robisz?”, bo wiedzą, że pracuje nad podniesieniem sprzedaży u swoich klientów.

Jakub
Wywioł

Programista

Na co dzień, za pomocą kodu w języku JavaScript czy PHP, zamienia projekty graficzne w dobrze naoliwione maszyny do zarabiania pieniędzy. Klienci jednak mówią, że oprócz rozumienia języka zero jedynkowego dobrze nadaje po ludzku.

Łukasz
Kozieł

Google Ads Specialist

Od 2014 roku buduje kampanie Google Ads, analizuje ruch na witrynach za pomocą Google Analytics i wdraża narzędzia wspomagające kontrolę pozyskiwania wartościowych użytkowników. Jedno jest pewne! U Łukasza liczby muszą się zgadzać i koszty kliknięć po prostu muszą się zgadzać! 😉

Adrian
Rajczakowski

Copywriter / Researcher

Od 2011 roku aktywnie działa w social mediach, tworząc content, który podbija serca Polaków. Śledzi trendy, analizuje i wie, co zrobić, aby content "się klikał". Poza tym sporo pisze - maile, reklamy, ebooki. Mówią, że ma lekkie pióro, choć w rzeczywistości pisze na klawiaturze.

Z kim współpracujemy

warunki
współpracy

łączny budżet marketingowy od 6 000 zł /mies.

spółki
7+ osób.
Tylko na terenie Polski 🇵🇱

Firmy B2B
lub drogie produkty B2C (500 + zł)

Sprawdź jak pracujemy z klientami

Zanim zaczniemy współpracę warto zapoznać się z książką #OdczarujMarketing

Jak zaczynamy

procedura
współpracy

1. Wypełnienie briefu

Dobrze poznamy sytuację i ustalimy, jak możemy pomóc.

2. Rozmowa wstępna

Rebriefing pozwoli nam potwierdzić cele do realizacji.

3. Oferta współpracy

Otrzymasz zakres czasowy i kwotowy.

4. Podpisanie umowy

Jasne zasady to fundament dobrej współpracy. 

5. Konsultacje strategiczne

Wspólnie utworzymy czytelny plan działania i komunikacji.

6. Start współpracy

Zespół specjalistów WBIZNES pracuje na Twoje wyniki.

Gwarancja satysfakcji polega na tym, że współpracujemy tak długo, jak obu stronom przynosi to korzyść. WBIZNES utrzymuje klientów jakością, a nie rocznymi / kwartalnymi umowami. Ewentualne rozstania są bezproblemowe – zamykane z końcem danego miesiąca.

Pomimo dziesiątek rekomendacji znanych osób, sprawdzonej metody pracy, czy regularnego dowożenia naszym klientom dobrych efektów, nie jesteśmy w stanie obiecać skuteczności każdej kampanii.

Otoczenie biznesowe klienta, aktualne trendy w jego branży, czy chociażby poziom organizacyjno-komunikacyjny to elementy, na które nie mamy wpływu. Podejmując współpracę, ponosisz normalne ryzyko biznesowe.

Chcesz otrzymać od nas
propozycję współpracy?

lub zadzwoń +48 735 967 298